Víza do Ruska, Kazachstánu, Běloruska, Ukrajiny.
Letenky, ubytování, zájezdy, eurovíkendy.

Jak se dostanete z Moskvy na letiště Šeremeťjevo

Běloruské nádraží – Šeremetjevo

Zakoupit si jízdenky na komfortní aeroexpress můžete v areálu Běloruského nádraží u přepážky «Aeroexpress» (stanice metra Běloruskaya) nebo na webových stránkách www.aeroexpress.ru. Vchod do terminálu vede přes podchod na nádraží № 3 a № 4. V terminálu je potřeba si zakoupit lístek dle tarifu. Doba trvaní cesty na letiště je 35 min.

Vlak přijíždí na železniční terminál «Aeroexpress», který se nachází poblíž Šeremetyevo – F(2). Proto abyste dojeli na Šeremetyevo – B (1) nebo C, prosím, využijte bezplatný autobus. Stanice autobusu se nachází v první patře u vchodu do terminálu F. Doba trvání cesty je 35 min.

Šeremetjevo – Běloruské nádraží

Od terminálu Šeremetyevo – B a C využijte bezplatný autobus který Vás doveze do stanice „Aeroexpessu“. Stanice autobusu se nachází u východu příletové haly Šeremetyevo – B, vlevo. Doba trvaní cesty je 20 min.

Od terminálu Šeremetyevo – F můžete projit nadzemním přechodem (7 minut) do budovy železničního terminálu „Aeroexpressu“. Nadzemní přechod se nachází na úrovní odletové haly Šeremetyevo – F.

Express přijíždí do Moskvy na Běloruské nádraží. Doba trvaní cesty je 35 min.

Pavelecké nádraží – Domodedovo

Železniční terminál «Aeroexpress» se nachází v pavilonu Paveleckogo nádraží (stanice metra Paveleckaya).

Vchod do terminál vede přes podchod № 3 na Paveleckom nádraží. Zakoupit jízdenku na „aeroexpress“ můžete v přízemí nádraží nebo na webových stránkách www.aeroexpress.ru. Vlak přijíždí na vlakové nástupiště, které se nachází na náměstí letiště Domodědovo. Doba cesty je 45 min.

Do Moskvy:

Pořídit si lístek na „Aeroexpress“ můžete v pokladnách areálu které se nachází v pravém křídle aeronádražního komplexu v Domodědovo, před východem na železniční nástupiště.

Express přijíždí do Moskvy na Pavelecké nádraží. Doba cesty je 45 min.

Žádost o vízum

Korunovační, 22, 170 00, Praha 7
233 383 533, 777 215 075, 233 383 534
© 1998–2018 VIP TOUR, s.r.o.
Web-studio Artop — Výroba webových stránekArtop Web-Studio — Výroba webových stránek